Buty narciarskie Fischer The Curv

Fischer prezentuje kolekcję butów narciarskich Fischer The Curv. Najbardziej charakteryzuje je fakt, że są wąskie i twarde, czyli krótki opis w dwóch słowach. W modelach męskich flex 110 – 140, damskich 90 – 110 i szerokość skorupy 97mm. Buty te są przeznaczone dla doświadczonych narciarzy oraz wyposażone w kilka innowacyjnych technologii:

CONTROL THE CURV
Skorupa CURV została opracowana w ścisłej współpracy inżynierów Fischera ze sportowcami, aby zaoferować zaawansowanym narciarzom najlepsze buty, które zapewniają całkowitą kontrolę i precyzję, najlepszy skręt – Curv.

COMPOSITE FLEX CONTROL
Kompozytowy element w skorupie butów stanowi gwarancję maksymalnej kontroli i identycznego flexu we wszystkich temperaturach i warunkach śniegowych, dzięki czemu narciarze mogą skoncentrować się w pełni na idealnych skrętach – Perfect Curv.

PRECISION STEERING
Ergonomiczna konstrukcja obudowy zapewnia prawidłową stabilność, kontrolę i optymalne przenoszenie siły. Nawet najbardziej delikatne impulsy i ruchy przekładają się bezpośrednio na kontrolę na śniegu. Regulowane mankiety wokół osi pionowej umożliwiają indywidualne dopasowanie dla idealnej kontroli w skrętach i zwiększonej wydajności.

CONNECTED FIT
But narciarski CURV to nowy wymiar butów narciarskich! Obudowa i wkładka są doskonale dopasowane do siebie i zapewniają najwyższy komfort. Connected Fit oznacza 100% kontrolę i komfort dla narciarzy na stoku, którzy szukają wydajności i wysokiej jakości.

Zapraszamy po buty Fischer Curv, które znajdują się zarówno w sekcji buty męskie jak i buty damskie.