O nas

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem w Polsce takich marek jak:

Produkty zakupione w naszym sklepie są oryginalne, objęte gwarancją producenta!

Nasz showroom znajduje się w Klubie Tenisowym Marki w Markach koło Warszawy!

Ze sportem związani jesteśmy od zawsze, pasja stała się częścią życia. W zimie narty, tenis cały rok (w końcu jesteśmy w klubie tenisowym :P), a latem jeszcze rowery i deska.

Tak to się zaczęło …  wyjazdy na narty, na rower, deskę, stale szukamy nowych miejsc, nowych stacji, sprawdzamy pogodę, latem wiatr, gdzie spadł śnieg i tak bez przerwy.

Kiedyś okazało się, że w między czasie zebrało się sporo sprzętu i jeszcze więcej doświadczeń. A w końcu zaczęliśmy się naszymi opiniami dzielić, na początku ze znajomymi, teraz z naszymi Klientami.

Co nas wyróżnia? My też korzystamy ze sprzętu, który sprzedajemy. Testujemy go, sprawdzamy coraz nowsze technologie i ciekawsze rozwiązania. Wcale nie szczędzimy krytyki, jeśli ta jest potrzebna. W końcu nie wszystkie rzeczy są super, dlatego z szerokiej gamy produktów wybieramy to co naszym zdaniem jest najlepsze, bazując na własnych odczuciach, opiniach znajomych, klientów i testach.

Skoro wszystkie produkty oferowane przez nas są sprawdzone i godne polecenia to dodatkowo staramy się, aby oferta cenowa też była konkurencyjna. Gdzie się da ograniczamy koszty. Poza internetem nie mamy wielkiego sklepu, tylko skromny show room za to z fachową poradą i pozytywną energią!

Nasz showroom znajduje się pod Warszawą w Markach, jesteśmy w:
Klub Tenisowy Marki – MCK Sport
ul. Piłsudskiego 117
05-270, Marki

dla ułatwienia wjazd od ulicy Małachowskiego, na rogu jest Lidl obok Biedronka i wjazd do nas – jesteśmy na terenie hotelu i klubu tenisowego.

$$$ Uwaga przy odbiorze osobistym prosimy przygotować się na płatność gotówką! $$$

Szanujemy każdego klienta, nawet tego najmniejszego. Zawsze służymy pomocą
w doborze sprzętu i poradach sportowych. Mamy przystępne ceny dla każdego i towar najwyższej jakości. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Lubiąc nas na FB otrzymujesz rabat!