HEAD PRZEDSTAWIA NOWE RAKIETY O WIĘKSZEJ ROTACJI

WYJĄTKOWA ROTACJA ZAPEWNIONA PRZEZ HEAD GRAPHENE TOUCH EXTREME

Nowa seria rakiet Graphene Touch Extreme skoncentrowana jest na rotacji. Dzięki doskonałym technologiom HEAD, takim jak Graphene Touch – zapewniającej wyjątkowe czucie i redukcję wibracji, nowa linia rakiet jest doskonałym połączeniem rotacji z nieograniczoną siłą, czyniąc ją idealnym wyborem dla gracza agresywnie grającego z końcowej linii.

Zapraszamy do Klubu Tenisowego Marki do testowania rakiet i do zakupu!

Technologia Graphene Touch w rakietach Extreme uaktualnia pierwotną, zmniejszającą wagę technologię Graphene. Dzięki dodaniu do ramy wyjątkowego, redukującego wibracje materiału, Graphene Touch tłumi wibracje powstałe podczas uderzenia, gwarantując niebywałą kontrolę, nie zmniejszając mocy płynącej z zastosowania Graphene, który jest najlżejszym a zarazem najmocniejszym materiałem na świecie. Całkowicie nowa konstrukcja ramy i kształt głowy rakiety zapewnia maksymalną stabilność i komfort użytkowania. Dodatkowo, nowa seria rakiet Extreme została wyposażona w technologię funnel gromet 360°. Rozwiązanie pozwala na bardziej swobodne poruszanie się strun, co zapewnia większą rotację, szybszą reakcję i dynamikę podczas uderzenia piłki.

Specjalnie zaprojektowana torba idealnie uzupełnia wyjątkową i odważną kolorystycznie serię Extreme, zapewniając spójność wyglądu. Dostępne są trzy różne modele (MP, S, LITE) z serii Extreme Graphene Touch.

Po rakiety zapraszamy tutaj