Polary damskie

Polar damski, bluza na narty i deskę

Na chłodniejsze dni, kiedy sama odzież termoaktywna pod już kurtką nie wystarcza, przyda ci się ciepły polar damski, bluza narciarska. W naszej kolekcji znajdziesz oryginalne modele odzieży Fischer, Head i Loeffler. Modele charakteryzują się najlepszymi parametrami wodoodporności i przepuszczalności.

Ciepła i oddychająca odzież wykonana jest z wysokiej jakości materiałów. Nowoczesne systemy wentylacji pozwalają skórze oddychać i gwarantują pełen komfort termiczny nawet podczas całego dnia spędzonego na nartach.

Idealne nie tylko na stok
Oferowana środkowa warstwa doskonale sprawdzi się nie tylko wśród fanów nart lub deski, ale także podczas rowerowych wypraw w chłodniejsze dni, wędrówek po górskich szlakach, biegania i uprawiania innych sportów.

Bogaty wybór fasonów, kolorów i wykończeń – dobierz drugą warstwę, która w mistrzowski sposób łączy najnowsze trendy z rozwiniętą technologią. Fischer, Head, Loeffler wykorzystują rozwiązania dedykowane dla aktywnych fanów sportów.

Kupując u nas masz pewność, że ciuchy są oryginalne, pochodzą od renomowanego producenta sprzętu narciarskiego i są objęte gwarancją!

Wyświetlanie wszystkich 18 wyników