Nauka gry w tenisa

Nauka gry w tenisa? A może grasz już w tenisa i chcesz poprawić swoje umiejętności?
TO DOBRZE TRAFIŁEŚ. Zapraszamy do nas do Klubu Tenisowego Marki!

Nasza doświadczona i dyspozycyjna kadra trenerska błyskawicznie wprowadzi Cię w świat tenisa. Już po pierwszych lekcjach zauważysz różnicę i postępy jakie poczynisz. Posiadamy bogate doświadczenie, świetną kadrę trenerską, stosujemy nowoczesne metody nauczania!

Naukę gry w tenisa prowadzimy:

Indywidualnie

Zajęcia z trenerem dostosowane są do indywidualnych potrzeb tenisisty i pozwalają na szybkie postępy. Lekcje składają się z ćwiczeń sprawnościowych poprawiających kondycję oraz zajęć tenisowych podnoszących umiejętności gry w tenisa.

W grupach

Kursy tenisowe w grupach 2 – 4 osobowych prowadzimy raz lub dwa razy w tygodniu w godzinach odpowiadających uczestnikom (najczęściej pon – pt godz. 18-22). Zapisy zbierane są przez cały rok. Zajęcia rozpoczynają się w momencie zebrania grupy, istnieje również możliwość dopisania się do grupy już istniejącej.

Zajęcia tenisowe nastawione są na naukę gry w tenisa oraz poprawę kondycji fizycznej i odbywają się zgodnie z najnowszymi metodami nauczania.
Zapisz się, a my stworzymy dla Ciebie grupę albo namów znajomych – to idealny sposób, aby spędzić aktywnie czas w gronie przyjaciół!
Kursy tenisowe rozliczane są zgodnie z cennikiem i regulaminem szkółek tenisowych.

Szkółki dla dzieci

Szkółki tenisowe dla dzieci prowadzimy w grupach 3 – 6 osobowych, raz lub 2 razy w tygodniu 1h zegarową. Kursy prowadzone są przez naszą profesjonalną kadrę trenerską zgodnie z najnowszymi technikami nauczania.
Zajęcia dla dzieci opierają się na ćwiczeniach sprawnościowych oraz tenisowych. Lekcje poprawiają sprawność fizyczną dzieci, zajęcia z piłką kształtują koordynację ruchową  oraz pozytywnie wpływają na koncentrację. Nasi doświadczeni trenerzy poprzez zabawę wprowadzają dzieci w świat tenisa poszerzając ich umiejętności sportowe i uczą kultury fizycznej. Wszystkie ćwiczenia dostosowane są do wieku i umiejętności dzieci. Zajęcia prowadzone są zgodnie z najnowszymi metodami nauczania gry w tenisa (m.in. Tenis 10).

Nabór do szkółek tenisowych trwa od sierpnia do połowy września. Przyjmujemy indywidualne i grupowe zgłoszenia do szkółek. W zgłoszeniu prosimy podać imię, nazwisko, wiek dziecka, umiejętności oraz najbardziej odpowiadające terminy zajęć. Zajęcia dla dzieci rozpoczynają się w momencie zebrania grupy i prowadzone są zgodnie z kalendarzem szkolnym.

W każdej chwili istnieje możliwość dopisania się do grup już istniejących!
W trakcie zajęć do dyspozycji rodziców oddajemy kawiarnię z letnim ogródkiem oraz balkon z widokiem na halę i zajęcia dzieci. Szkółki tenisowe rozliczane są zgodnie z cennikiem i regulaminem szkółek tenisowych.

Zapisy przyjmujemy telefonicznie 22 781 18 17
lub 725-072-656 lub e-mailem: tenis@halatenisowa.pl

Nasi trenerzy:

trenerzy-klub-tenisowy-marki

Od lewej:
J
Mariusz   503 334 666
Tomek     501 455 714
Adam      501 599 252
H
Andrzej   698 739 282
Rafał    501 734 633