Carrera Foldable – kask rowerowy, który zawsze się sprawdzi

Kask rowerowy Carrera Foldable to odpowiedni kask dla osób, które lubią się pozytywnie wyróżniać. Najważniejszą jego zaletą jest wygoda, ale na tym nie koniec. Oryginalny design Carrera Foldable, ze swoim systemem Flexible Frame, czyli częściowym składaniem kasku, jest chyba jedynym tego typu rozwiązaniem na rynku. Zaletami tego rozwiązania są: fajny wygląd, oszczędność miejsca kiedy nie używamy kasku, a gdy używamy – super wentylacja.

 

Carrera Foldable ma jeszcze jedną dużą zaletę – sprawdzi się przy jeździe każdym rodzajem roweru: szosowym, miejskim i MTB. Dobry kask na każdą okazję.

Bezpieczeństo – jak każdy kask Carrery, tak i Foldable posiada wszystkie atesty i spełnia normy bezpieczeństwa.

PO WIĘCEJ KASKÓW ZAPRASZAMY TUTAJ


Historia marki Carrera sięgają 1956 r. Historia firmy to opowieść o niezwykłej przygodzie łączącej pasję ze sportem i ciągłymi innowacjami. Dzięki otwartemu podejściu do tworzenia nowych produktów, marka od ponad pół wieku kreuje nowe standardy w branży. Misją i obietnicą firmy jest oferowanie najwyższej klasy produktów dla najbardziej wymagających klientów. Aby osiągnąć cel, projektanci wychodzą poza stereotypy dotyczące potrzeby korzystania ze sportowego sprzętu ochronnego. Łącząc innowacje technologiczne, nowoczesny design oraz myślenie o komforcie użytkowników, firma jest niekwestionowanym liderem w dziedzinie bezpieczeństwa.