CARRERA FOLDABLE SNOW zapewnia idealne dopasowanie do kształtu głowy

Dobranie idealnego kasku, który będzie miał odpowiedni kształt i rozmiar, będzie dobrze dopasowany, a do tego spełni Twoje oczekiwania pod względem parametrów może okazać się niemałym problemem.

Carrera przyniosła nam jego rozwiązanie!

 

CARRERA Foldable Snow

 

Technologia wykonania

Carrera wprowadziła na rynek model kasku na narty lub snowboard Carrera Foldable Snow. Model Foldable Snow opiera się na podobnej konstrukcji do kasku rowerowego Foldable. Rama kasku składa się z trzech, nierozłączalnych ze sobą części, które są połączone elastycznym, lekko sprężynującym tworzywem, dzięki któremu kask perfekcyjne dopasowuje się do rozmiaru i kształtu głowy. Dla dodatkowej stabilizacji kasku na głowie narciarza po bokach kasku znajdują się również regulowane paski.

Kask został wykonany w technologii In-Moulding. Dzięki temu jest bardzo lekki, przy czym zachowuje wszystkie parametry ochrony i bezpieczeństwa. Konstrukcja kasku doskonale rozkłada siłę uderzenia i absorbuje wstrząsy, na które narażona jest nasza głowa w trakcie ewentualnego upadku.

Najwygodniejszy kask, w jakim mieliśmy okazję jeździć!

Mieliśmy okazję testować ten kask. Możemy wam z czystym sumieniem powiedzieć, że jest bardzo wygodny i lekki. Właściwie nie czuć go na głowie. Dużym atutem jest również to, że jego budowa sprawia, że nie mamy uczucia nieprzyjemnego uciskania, jak to czasem bywa przy zwykłych, sztywnych modelach kasków.

Elastyczność Carrera Foldable ma również kolejną zaletę: kask można lekko ścisnąć do pakowania, dzięki czemu zajmuje do 20% mniej miejsca w bagażu. Foldable to nie tylko doskonała jakość wykonania i zaawansowana myśl technologiczna, ale też świetny design.